Херсонській області загрожують терористи

Жителі Херсонської області щиро вірять у те, що уже найближчим часом у нашій державі запанує мир. Проте наслідки затяжної та жорстокої війни на Донбасу будуть падати тінню на майбутнє країни. Уже зараз на мирні території пробираються таргани-сепаратисти, які. піджимаючи хвіст, втекли з лав так званих ЛНР та ДНР. Проте, здавалося, хто зможе приютити цих вбивць та тиранів?  Як вияснилось, скандальний Агрохолдинг “Мрія” займається реабілітацією терористів, прикриваючи їхній тил та жорстоке минуле.

 

Нещодавно у хобі операції СБУ було затримано такого собі Хрустальова Сергія, уродженця Донецької області, який ще на початку війни у 2014 році став старшим мінометником артилерійської системи “Нона” окремої бригади спеціального призначення “Восток” та перебував у ній до березня 2016 року. Терориста повязали прямо на робочому місці… на території Агрохолдингу “Мрія”, де він і працював після втечі з Донбасу.

 

Після ознайомлення із минулим керівництва Хрустальова Сергія, стає зрозуміло, хто і чому пригрів його під крилом. Олександр Ліхачов, голова служби охорони Мрії, який і найняв терориста з ДНР,  за часів Януковича  командував міліцейським УБОЗом Донецької області. Пізніше цей УБОЗ практично у повному складі перейшов на бік сепаратистів.

 

Заступник  Ліхачова – Всеволод  Нікрасов, працював в міліції Маріуполя, яка з початком бойових дій також перейшла на бік окупантів і здала їм місто.

 

Не менше запитань виникає і до самого генерального директора Агрохолдингу “Мрія”, який чудово знав про минуле своїх підлеглих. Саймон Чернявський має тісні стосунки із олігархами Донбасу, в тому числі, працював на Рината Ахметова.

 

“Мрія” – сепаратистське кубло, яке зручно розмістилося на мирних землях Західної України. Цікаво, а чи знають інвестори, кредитори та селяни про темне терористичне обличчя скандального агрохолдину? Хочеться вірити, що СБУ розбереться у ситуації…