Новокаховчанам: як привчити дитину до садка

Один з найскладніших періодів, як для батьків, так і для дитини – це привчання до дитячого саду. Мало того, що це великий стрес для дитини, так і батькам доводиться зайвий раз переживати про її поведінку. Тому, привчити дитину до садка – це одне з найважливіших завдань для всіх батьків.

Повідомляє сайт НОВА КАХОВКА СЬОГОДНІ з посиланням на сайт НК ONLINE.

Чому дитина не хоче йти в садок ?

Варто розуміти, що дитячий садок для дитини – це величезний стрес. До цього вона сиділа вдома, про нього піклувалися батьки, і він практично ні в чому собі не відмовляла. І тут, несподівано для самої дитини, вона потрапляє в місце, де багато незнайомих людей, з якими потрібно взаємодіяти, незалежно від бажання дитини.
До того ж, практично завжди, садок для дитини – це перша соціальне взаємодія. Мало того, потрібно розуміти, що в перший час дитина, дуже часто, розуміє сам садочок, як “привели і кинули”. Тому, потрібно допомогти дитині адаптуватися у дитячому садочку.

Як привчити дитину до садка ?

Потрібно дати зрозуміти дитині, що її ніхто не “кидає”. І в садочок ходять всі, з певних причин, як потім і в школу, інститут і на роботу. І, незалежно, від того, що ви проводите з нею менше часу, ви все одно її любите, і завжди на її боці.
Щоб привчити дитину до садка, потрібно дати її зрозуміти, що ви повинні ходити на роботу, і вона – це те ж саме, що для дитини і садок.
Постарайтеся донести дитині, що садочок тільки спочатку здається не дуже привабливим місцем, але з часом у неї з’явиться багато друзів і знайомих.
Постарайтеся віддати дитину в садок, де вже є її знайомі та друзі, щоб їй було легше адаптуватися там.
Варто відзначити, що привчити дитину до садка буде легше, якщо спочатку залишати її там не на довго. У перші дні вистачить однієї-двох годин. Далі можна поступово збільшувати час.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец